Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Czas i koszty dostawy

Sklep LIKEBIKE.pl oferuje następujące formy wysyłki i płatności:

Przedpłata czyli przelew na konto bankowe sklepu. Realizacja rozpoczyna się po wpłynięciu zamówienia. Towar zostanie wysłana niezwłocznie po wpłynięciu odpowiedniej kwoty na rachunek bankowy sklepu LIKE BIKE (z reguły dzieje się to następnego dnia). Koszt przesyłki 40 PLN

Za pobraniem, płatność dokonuje się przy odbiorze. Realizacja rozpoczyna się po wpłynięciu zamówienia. Zanim towar zostanie wysłany sklep LIKE BIKE dokonuje telefonicznego lub e-mailowego potwierdzenia zamówienia, korzystając z danych podanych w zamówieniu. Koszt przesyłki 60 PLN.

Sklep korzysta z usług firmy kurierskiej. Koszt przesyłki jest stały, nie zależny od ilości zamówionego towaru. Czas dostarczenia roweru na terenie Polski to około 3 dni robocze.

W przypadku zamówień z zagranicy koszt wysyłki obliczany jest indywidualnie według tabeli opłat firmy kurierskiej. Klient zostaje poinformowany osobnym mailem o wysokości opłaty i poproszony zostaje o dokonanie przedpłaty czyli przelewu na konto bankowe sklepu.

Czas realizacji zamówienia składa się z dwóch etapów:

Czas od przyjęcia zamówienia do wysłania towaru: 24 godziny.

Czas potrzebny na dostarczenie przesyłki pod wskazany adres:ok 48 godzin.

Podane przedziały czasowe dotyczą dni roboczych. Wszystkie Rowery przed wysłaniem są przygotowane i gotowe do jazdy. Niektóre rowery na czas transportu mają zdjęte przednie koło, zdemontowane pedały i kierownice.

WSZYSTKIE ROWERY WYSYŁAMY W SPECJALNYCH KARTONACH

Dodatkowe informacje można uzyskać, pisząc na adres e-mail: office@likebike.pl lub dzwoniąc pod numer: 509 694 995.

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Mini 10,99 zł 23,99 zł
Midi 13,99 zł 26,99 zł
Maxi 17,99 zł 39,99 zł
Paleta 44,99 zł 68,99 zł
 
 
 
 
 
 
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie.
W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl