Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem www.likebike.pl należy do firmy

LIKE BIKE
ul. Okrzei 54
87-800 Włocławek

wpisanej do rejestru działalności gospodarczej pod numerem ewidencyjnym: 1492, NIP: 888-264-68-34, REGON: 340368656

Zakupy

Domniemywa się, że Użytkownik, składając zamówienie, zapoznał się z treścią Regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. LIKE BIKE zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze sklepu.

Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie „formularza zamówienia” znajdującego się na stronach sklepowych i przesłanie go do LIKE BIKE.

Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia „formularza zamówienia”.

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości e-mailowych o nowościach, wyjątkowych wydarzeniach i ofertach handlowych sklepu LIKE BIKE.

Klient zobowiązany jest do podania swojego aktywnego maila oraz numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego w celu umożliwienia potwierdzenia zamówienia.

Po złożeniu przez Użytkownika zamówienia otrzyma on automatyczna odpowiedź z serwisu likebike.pl potwierdzającą przyjęte zamówienie. LIKE BIKE zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.

LIKE BIKE w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do rzetelności takiego zamówienia.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - w momencie otrzymania zamówienia,
w przypadku zamówień płaconych przelewem na konto - w momencie otrzymania gotówki.

W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez LIKE BIKE ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.

W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, ilość towaru jest ograniczona i realizacja zamówień odbywa się według kolejności wpływania zamówień.

Jest możliwość wykonania towaru na indywidualne zamówienie klienta. W tym wypadku prawo do rezygnacji z zakupionego towaru nie obowiązuje.

Klient może mailowo lub telefonicznie dokonać zmiany w zamówieniu lub wycofać zamówienie w całości jeśli ma ono status "czeka".

Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego LIKE BIKE wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki.

LIKE BIKE zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

Sklep LIKE BIKE zastrzega sobie prawo do poszerzania oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz dokonywania w nich zmian.

Maksymalny czas realizacji zamówienia (do wysłania przesyłki do Użytkownika) wynosi 1 dzień. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez Pocztę Polską
(przesyłka priorytetowa: 1-2 dni).

LIKE BIKE pobiera zryczałtowaną opłatę obejmująca koszt przesłania przesyłki do Klienta.

LIKE BIKE może w ramach promocji zawiesić pobieranie zryczałtowanej opłaty, umieszczając stosowną informację na stronie sklepu.

Koszt przesyłki, o którym mowa w pkt. 18, wliczony jest w kwotę pobrania.

LIKE BIKE nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez Pocztę Polską.

Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT.

Klient ma do dyspozycji następujące formy płatności:
przedpłatą na konto bankowe sklepu,
przy odbiorze - należność pobiera listonosz.

Na wszystkie towary przedstawione w ofercie, sklep LIKE BIKE udziela gwarancji.

Reklamacje

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2002 r. klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony, posiada oryginalne przywieszki i naklejki.

Reklamowany towar prosimy wysyłać na adres firmy:
LIKE BIKE
ul. Osiedle Młodych 45
87-811 Szpetal Górny

Przesyłki za pobraniem nie są przyjmowane!

Sklep daje gwarancje zwrotu kwoty odpowiadającej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem na konto wskazane przez klienta, lub przekazem pocztowym na adres podany w zamówieniu. Koszt poniesiony przez klienta w celu odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Towar uszkodzony lub błędnie spakowany zostanie wymieniony na inny - pełnowartościowy. Jeżeli okaże się to niemożliwe (zmiana lub wycofanie asortymentu), sklep LIKE BIKE zaoferuje klientowi aktualnie dostępne towary do wyboru, bądź zwróci równowartość ceny produktu.

Reklamacje nieuzasadnione, powstałe w wyniku uszkodzenia lub z niewłaściwego użytkowania towaru, nie będą uwzględniane.

Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego. Ustawy z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Dane osobowe Użytkownika podlegają ochronie zgodnie z polityką prywatności sklepu internetowego LIKE BIKE.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl