Produkt dnia
SPECIALIZED Tarmac Elite
SPECIALIZED Tarmac Elite
10 799,00 zł 7 499,00 zł
szt.
KROSS MODO
KROSS MODO
849,00 zł
szt.
Lezyne GPS mini Special Edition
Lezyne GPS mini Special Edition
399,00 zł
szt.
Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem www.likebike.pl należy do firmy

LIKE BIKE
ul. Okrzei 54
87-800 Włocławek

wpisanej do rejestru działalności gospodarczej pod numerem ewidencyjnym: 1492, NIP: 888-264-68-34, REGON: 340368656

Zakupy

Domniemywa się, że Użytkownik, składając zamówienie, zapoznał się z treścią Regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. LIKE BIKE zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze sklepu.

Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie „formularza zamówienia” znajdującego się na stronach sklepowych i przesłanie go do LIKE BIKE.

Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia „formularza zamówienia”.

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości e-mailowych o nowościach, wyjątkowych wydarzeniach i ofertach handlowych sklepu LIKE BIKE.

Klient zobowiązany jest do podania swojego aktywnego maila oraz numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego w celu umożliwienia potwierdzenia zamówienia.

Po złożeniu przez Użytkownika zamówienia otrzyma on automatyczna odpowiedź z serwisu likebike.pl potwierdzającą przyjęte zamówienie. LIKE BIKE zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.

LIKE BIKE w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do rzetelności takiego zamówienia.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - w momencie otrzymania zamówienia,
w przypadku zamówień płaconych przelewem na konto - w momencie otrzymania gotówki.

W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez LIKE BIKE ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.

W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, ilość towaru jest ograniczona i realizacja zamówień odbywa się według kolejności wpływania zamówień.

Jest możliwość wykonania towaru na indywidualne zamówienie klienta. W tym wypadku prawo do rezygnacji z zakupionego towaru nie obowiązuje.

Klient może mailowo lub telefonicznie dokonać zmiany w zamówieniu lub wycofać zamówienie w całości jeśli ma ono status "czeka".

Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego LIKE BIKE wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki.

LIKE BIKE zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

Sklep LIKE BIKE zastrzega sobie prawo do poszerzania oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz dokonywania w nich zmian.

Maksymalny czas realizacji zamówienia (do wysłania przesyłki do Użytkownika) wynosi 1 dzień. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez Pocztę Polską
(przesyłka priorytetowa: 1-2 dni).

LIKE BIKE pobiera zryczałtowaną opłatę obejmująca koszt przesłania przesyłki do Klienta.

LIKE BIKE może w ramach promocji zawiesić pobieranie zryczałtowanej opłaty, umieszczając stosowną informację na stronie sklepu.

Koszt przesyłki, o którym mowa w pkt. 18, wliczony jest w kwotę pobrania.

LIKE BIKE nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez Pocztę Polską.

Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT.

Klient ma do dyspozycji następujące formy płatności:
przedpłatą na konto bankowe sklepu,
przy odbiorze - należność pobiera listonosz.

Na wszystkie towary przedstawione w ofercie, sklep LIKE BIKE udziela gwarancji.

Reklamacje

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2002 r. klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony, posiada oryginalne przywieszki i naklejki.

Reklamowany towar prosimy wysyłać na adres firmy:
LIKE BIKE
ul. Osiedle Młodych 45
87-811 Szpetal Górny

Przesyłki za pobraniem nie są przyjmowane!

Sklep daje gwarancje zwrotu kwoty odpowiadającej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem na konto wskazane przez klienta, lub przekazem pocztowym na adres podany w zamówieniu. Koszt poniesiony przez klienta w celu odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Towar uszkodzony lub błędnie spakowany zostanie wymieniony na inny - pełnowartościowy. Jeżeli okaże się to niemożliwe (zmiana lub wycofanie asortymentu), sklep LIKE BIKE zaoferuje klientowi aktualnie dostępne towary do wyboru, bądź zwróci równowartość ceny produktu.

Reklamacje nieuzasadnione, powstałe w wyniku uszkodzenia lub z niewłaściwego użytkowania towaru, nie będą uwzględniane.

Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego. Ustawy z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Dane osobowe Użytkownika podlegają ochronie zgodnie z polityką prywatności sklepu internetowego LIKE BIKE.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl